Zarząd SKN na rok akademicki 2022/2023

W dniu 8.11.2022 odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie SKN Fizjoterapii, które poprowadziły Marta Kijo oraz Anna Antośkiewicz. 

Podczas spotkania został wybrany nowy zarząd, a tym samym dziewczyny przekazały swoje funkcje. 

Informujemy, iż nową przewodnicząca została Magdalena Kazińska, a jej zastępczynią Barbara Gredecka. Funkcje wiceprzewodniczącego otrzymał Jakub Janiszewski. Sekretarzem naszego koła została Kaja Czupryńska, a jej zastępczynią jest Aleksandra Klimczak. Team ds. spotkań edukacyjnych poprowadzi Patrycja Słodowska z pomocą Weroniki Dudek oraz Heleny Zawilińskiej. Kacper Fik został koordynatorem ds. wolontariatu, a jego zastępczynią Weronika Chmiel. W tym roku nasze koło również prowadzi badania naukowe, których koordynatorką została Matylda Rataszewska.

Życzymy pełnej efektów pracy w tym roku akademickim.