IV Spotkanie SKN Fizjoterapii WUM w r.a. 2020/2021

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie SKN Fizjoterapii. Tym razem porozmawiamy o savoir vivre w stosunku do osób niepełnosprwanych. Naszym Gościem będzie absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogiki oraz AWF Warszawa na Kierunku Manager Sportu, Tomasz Biduś. Jakich Słów unikać? Kiedy proponować pomoc? Jak najlepiej zachowywać się w obecności osoby niepełnosprawnej? Na wszystkie te pytania odpowiemy w środę 17.03.2021r. o godzinie 19:00 na platformie Teams.
Tomasz Biduś jest koordynatorem i ambasadorem projektu Avalon Extreme oraz trenerem Avalon Extreme Warszawa, odnoszącym sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, wykwalifikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem sportu osób niepełnosprawnych. Jest on także pomysłodawcą Wheelmageddonu - pierwszych w Polsce zawodów ekstremalnych dla osóv poruszających się na wózkach.
Jest to utytułowany zawodnik Reprezentacji Polski w rugby na wózkach, uczestnik mistrzostw Europy i świata, mistrz Europy dywizji B oraz wielokrotny Mistrz Polski tej dyscypliny.
Uzależniony od sportu, w ramach projektu Avalon Extreme skacze na rampach, trenuje crossfit, lata w tunelu aerodynamicznym, testuje nowe pojazdy, pływa na wakeboardzie i znajduje kolejne możliwości podniesienia swojego poziomu adrenaliny.
Zachęcamy do zadawania pytań w trakcie spotkania dotyczących wszelkich aspektów niepełnosprawności.
Serdecznie zapraszamy.