III Spotkanie SKN Fizjoterapii w r.a. 2020/2021

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie SKN Fizjoterapii! Tym razem porozmawiamy o rehabilitacji dyskopatii odcinka lędźwiowego kręgosłupa sportowca.
Naszym gościem będzie mgr Rafał Hildebrandt.
Głównym nurtem zainteresowań Pana Rafała są nowoczesne sposoby terapii kręgosłupa, rehabilitacja po zabiegach rekonstrukcyjnych, medycyna sportowa oraz prewencja urazów w sporcie kwalifikowanym oraz amatorskim.
Opiekował się zawodnikami przygotowującymi się do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012r., w Soczi w 2014r. oraz tancerzami Polskiego Baletu Narodowego. Pracował także z maratończykami.
Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas licznych staży zagranicznych m.in. w Klinice Chorób Reumatycznych w Bad Waldsee w Niemczech, w Klinice Ortopedycznej Szpitala Alpejskiego w Belluno we Włoszech oraz w Klinice Rehabilitacji Szpitala Dziecięcego „Meyer” we Florencji. Był wykładowcą podczas licznych kursów dla ortopedów oraz fizjoterapeutów z zakresu leczenia i rehabilitacji narządu ruchu, a także prelegentem na wielu konferencjach i sympozjach z zakresu rehabilitacji, ortopedii oraz medycyny sportowej.
Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej.
Zapraszamy!