Spotkanie organizacyjne

Sprawozdanie ze spotkania SKN

19. października odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii, któremu przewodniczył dr n. med. Dariusz Białoszewski. Miało ono charakter zarówno podsumowujący działalność w roku 2010-2011, jak i organizacyjny na najbliższe miesiące pracy.

Wspominaliśmy sukcesy naukowe naszych kolegów. Ania Mosiołek opowiedziała nam swoje wrażenia z zagranicznych praktyk wakacyjnych, tym samym inspirując do uczestnictwa w wyjazdach programu Erasmus. Dzięki Tomkowi Wronie i Krzysiowi Jaworskiemu mieliśmy okazję przenieść się także w urokliwy zakątek Polski - Głuchołazy, gdzie odbył się obóz naukowy organizowany przez SKN Fizjoterapii. Przyszli fizjoterapeuci nieśli pomoc chorym na oddziale kardiologicznym i pulmonologicznym, jednocześnie doszkalając swoje umiejętności. Podczas wyjazdu nie zabrakło czasu na wspólną zabawę i integrację na łonie natury.

Ważnym elementem spotkania było głosowanie członków SKN za wprowadzeniem nowego statutu. Aż 31 osób z pośród 43 obecnych na zebraniu pozytywnie rozpatrzyło wniosek. 12 osób wstrzymało się od głosu. Tak więc zdecydowaną większością  zaakceptowaliśmy regulamin. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do wzrostu zaangażowania studentów w czynną działalność Koła.

Zachęcamy również nowych członków SKN do aktywnego udziału w sekcjach tematycznych. Bezpośredni kontakt do opiekunów prosimy szukać pod zakładką „sekcje”.

Ilona Wagner

Prezentacja Erasmus Praktyki