Zaproszenie do czynnego udziału w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej konferencji naukowej pod hasłem „Po drugiej stronie medalu - czyli medycyna w sporcie”

Zachęcamy do zapoznania się z treścią zaproszenia:

"Szanowni Państwo 

Jesteśmy organizatorami Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej konferencji naukowej pod hasłem „Po drugiej stronie medalu - czyli medycyna w sporcie”. Konferencja jest rok rocznie organizowana przez studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z ramienia IFMSA (International Federation of Medical Students Association). Tematyka obejmuje pojęcia z zakresu dietetyki, kardiologii i fizjoterapii w odniesieniu do sportowców uprawiających rożne dyscypliny sportu. Wydarzenie zaplanowane jest na 22.05.2016 w Centrum Dydaktycznym WUM, Warszawa, Księcia Trojdena 2A. 

Chcielibyśmy zaprosić Państwa organizację do czynnego udziału w konferencji, poprzez przygotowanie wystąpienia oraz abstraktu. 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 02.05.2015

Konferencja cieszy się dużą popularnością wsród studentów oraz ekspertów z danych dziedzin, w zeszłym frekwencja wyniosła około 500 osób. 

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, mimo to jest promowana zarówno na oficjalnej stronie uczelni, stronie stowarzyszenia a także stronach internetowych zrzeszających studentów zainteresowanych tym tematem. 

Dla wszystkich prelegentów przewidziany jest certyfikat wystąpienia na konferencji o zasięgu krajowym. 

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Konferencja-Medycyna-w-sporcie-1131732676877626/https://www.facebook.com/events/1573077983020090/

Pozdrawiamy
Michał Kazimierz Skroński 
Koordynator Lokalny Konferencji „Po drugiej stronie medalu - czyli medycyna w sporcie”
Tel.: +48 730 300 588  | E-mail: michal.skronski@wp.pl 
Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland
Aleksandra Karczemna
Koordynator Lokalny Konferencji "Po drugiej stronie medalu - czyli medycyna w sporcie"
Tel.: +48 603 329 398  | E-mail: saki2328@gmail.com
Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA- Poland "